was successfully added to your cart.

Profesjonalny projekt graficzny w postaci kartki świątecznej

15 grudnia 2017
projekt graficzny

Projekt graficzny i kartka świąteczna

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Chcesz się wyróżnić i złożyć wyjątkowe życzenia? Najlepiej zrobić to przy użyciu pięknej, profesjonalnie wykonanej kartki świątecznej.
Choć kartek świątecznych w sklepach można znaleźć całe mnóstwo. Stojaki uginają się pod ciężarek kartek przedstawiających renifery, Świętego Mikołaja, choinki, bombki czy motywy religijne. Patrząc na nie jednak widzimy praktycznie to samo. Jeżeli chcesz się wyróżnić i dostarczyć bliskim osobom lub swoim klientom oryginalne kartki świąteczne, zamów profesjonalny projekt graficzny. Jest to jedyny sposób na to, aby Twoja kartka była inna niż wszystkie.

Oryginalne kartki świąteczne

Graficy mają głowy pełne pomysłów. Nie będzie dla nich żadnym problemem stworzenie wyjątkowej, niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju kartki świątecznej. Oczywiście, jeżeli zgłosisz się do profesjonalisty z dużym doświadczeniem. Możesz samodzielnie zaproponować motyw przewodni, który jest dla Ciebie interesujący. Możesz także zdać się na inwencję grafika. Obydwa rozwiązania są jak najbardziej polecane. Jeżeli jednak masz własny pomysł, na pewno warto podzielić się nim z grafikiem. Powie, czy uda się go zrealizować i czy dobrze będzie wyglądał na małym formacie, jaki ma kartka świąteczna. Trzeba pamiętać, że niektóre projekty graficzne aby mogły dobrze wyglądać potrzebują przestrzeni. Dlatego tak ważne jest, aby zgłosić się do profesjonalisty, który będzie w stanie naszą wizję dostosować do niewielkiego rozmiaru kartki świątecznej.

Najważniejsze elementy kartki świątecznej

Tak jak projekt ulotki, tak również kartka świąteczna ma kilka podstawowych elementów. Jest to przede wszystkim główna strona, na której zazwyczaj znajduje się napis Wesołych Świąt oraz charakterystyczna świąteczna grafika. Popularnymi motywami są bombki, choinki, bałwany, śnieg. Kartki świąteczne mogą być składane. Można wybrać również wersję pocztówkową, czyli taką, w której z jednej strony znajduje się grafika, a na odwrocie życzenia. Polecamy jednak składane kartki świąteczne. W ich wnętrzu można będzie napisać piękne, oryginalne życzenia z osobistą dedykacją.

Masz do nas pytania lub chcesz dokonać szczegółowej wyceny? Kontakt z nami

Kontakt

Mokona Projekty Graficzne
email: studiopiko@gmail.com