was successfully added to your cart.

Projekt graficzny w zaproszeniach na studniówkę

25 stycznia 2018
projekt graficzny

Projekt graficzny

Studniówka to pierwszy prawdziwy bal w życiu każdego młodego człowieka. W klasie maturalnej, mniej więcej w okolicach stycznia i lutego, czyli 100 dni przed maturą organizowane są wielkie przyjęcia, na których bawią się wszyscy maturzyści. Aby impreza miała właściwy przebieg, trzeba na nią zaprosić nauczycieli oraz rodziców. W tym celu konieczne jest przygotowanie wyjątkowych zaproszeń, a co za tym idzie najpierw warto mieć profesjonalny projekt graficzny.

Zaproszenia studniówkowe

Zaproszenia na bale studniówkowe są bardzo powszechne. Można znaleźć je w ofercie wielu studiów graficznych. Wiele szkół decyduje się na przygotowywanie spersonalizowanych zaproszeń, które dzięki temu wyglądają po prostu wyjątkowo. Przygotowywany jest specjalny projekt graficzny, który zawiera atrakcyjne treści oraz grafiki. Takie zaproszenie wręczane jest nauczycielom oraz rodzicom, których uczniowie chcą zaprosić na to wyjątkowe przyjęcie. Dlatego tak istotne jest, aby zaproszenia prezentowały się w sposób elegancki i po prostu miały w sobie odpowiednią klasę.

Motyw przewodni

Podstawą tworzenia zaproszenia na studniówkę jest ustalenie motywu przewodniego. Popularne jest umieszczanie grafiki prezentującej tańczącą parę. W końcu to właśnie uczniowie będą roli na tym bali. Będą tańczyli i świetnie się bawili. Dlatego projekty graficzne zaproszeń studniówkowych opierane są właśnie na tym elemencie. Obowiązkowo na zaproszeniu powinien znaleźć się napis: bal studniówkowy.

Wewnątrz zaproszenia umieszczany jest krótki tekst, w którym określane jest miejsce imprezy, jej data oraz obowiązujący strój. Tekst powinien być krótki i zwięzły. Dzięki temu będzie wyglądał bardzo elegancko, co w takim zaproszeniu ma bardzo duże znaczenie.

Pamiętajmy również o tym, że zaproszenia na studniówkę nie powinny być duże. Powinny mieć standardowy rozmiar, nie większy niż mała koperta na listy. Dzięki temu nie będzie problemu z zabraniem takiego zaproszenia ze sobą na bal. Spokojnie takie zaproszenie zmieści się w torebce czy w kieszeni garnituru.

Zadbaj o wszystkie szczegóły zaproszenia, a będzie ono równie wyjątkowe, jak noc studniówkowa.

Masz do nas pytania lub chcesz dokonać szczegółowej wyceny? Kontakt z nami

Kontakt

Mokona Projekty Graficzne
email: studiopiko@gmail.com