was successfully added to your cart.

Projekty graficzne w świątecznym wydaniu

12 grudnia 2018
projekty graficzne

Projekty graficzne i świąteczny nastrój w firmie

Przygotowania do świąt obejmują nie tylko porządki domowe i kupowanie prezentów, ale także aranżowanie reklam, banerów i innych materiałów reklamowych. Dotyczy to również tematu, jakim są projekty graficzne. Są one dostosowywane do specyficznego okresu, jaki rozpoczyna się w zasadzie od 6 grudnia, czyli Świętego Mikołaja. Wszyscy reklamodawcy oraz właściciele firm chcą nawiązać do tego magicznego czasu, dlatego zamawiają również projekty graficzne o tematyce świątecznej. Jakie propozycje cieszą się największą popularnością?

Projekty bożonarodzeniowe

Materiały wykorzystywane w bożonarodzeniowych projektach są zróżnicowane. Ile jest branż, tyle propozycji na wykonanie grafiki spełniającej oczekiwania. Proponowane są różne zdjęcia, ikony, slogany i napisy, które mają w luźny sposób nawiązywać do świąt. Firmy chcą otrzymać foldery reklamowe, w których ich produkty zostaną przedstawione w świątecznym kontekście. Czasem wystarczy sam świąteczny napis zachęcający do skorzystania z promocji tuż przed świętami. Niektórzy producenci idą o krok dalej i wypuszczają serie produktów, które są ściśle związane ze świętami Bożego Narodzenia. W ich przypadku projekt graficzny musi być bardziej zaawansowany, przemyślany i rozbudowany. Zdecydowanie studio graficzne musi tutaj bardziej popracować i stworzyć więcej pomysłów niż do jednorazowego użytku.

Świąteczne grafiki

Najlepiej sprzedaje się prosty przekaz, który jest oryginalny, a jednocześnie na tyle zrozumiały, aby nikt nie miał wątpliwości, jaki produkt przedstawia dana grafika. Obecnie dostępne są na tyle zaawansowane narzędzia, że firma graficzna może tworzyć prawdziwe cuda, w zależności od tego, gdzie grafika ma być wykorzystana. Jeżeli w sieci, obrazy mogą być ruchowe i animowane. Można tutaj stworzyć projekt graficzny, w którym Mikołaj, bałwan czy Dziadek Mróz będą ruchomymi postaciami, mówiącymi, a nawet śpiewającymi. Jeżeli chodzi o projektowanie banerów tutaj należy stworzyć statyczny projekt, w którym święta zostaną przedstawione w magiczny sposób. Można wybrać piękną ośnieżoną scenerię, a do tego dodać magiczne, świąteczne hasła. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo.

Napisy nawiązujące do świąt

Graficzne mogą być również napisy pojawiające się przy różnych reklamowanych produktach. Piękny napis „Wesołych Świąt”, czy bardziej rozbudowane slogany będą w piękny sposób nawiązywały do tego magicznego okresu. Opatrzona dobrze dobranym napisem infografika na pewno zwróci uwagę każdego.

Masz do nas pytania lub chcesz dokonać szczegółowej wyceny? Kontakt z nami

Kontakt

Mokona Projekty Graficzne
email: studiopiko@gmail.com