Projekty graficzne rustykalnie

Projekty graficzne rustykalnie

Projekty graficzne i styl rustykalny

Prawdziwy renesans przeżywa obecnie styl rustykalny, a tym samym chętnie wybierane są również rustykalne projekty graficzne. Wiele osób docenia prostotę i naturalność, jaką on zapewnia.

Projekt graficzny z duszą

Projekt graficzny nawiązujący do stylu rustykalnego mają duszę i niezwykłą aurę. Całość jest zawsze bardzo dobrze przemyślana, idealnie skomponowana, a w dodatku rządzi się określonymi zasadami. Choć projekt katalogu w tym stylu może wydawać się chaotyczny, są to jedynie pozory. Najchętniej wybierane są obecnie projekty czerpiące z nowoczesnego stylu rustykalnego. Nawiązania do wsi są tu jak najbardziej mile widziane, ale wsi nowoczesnej, pełnej pięknych kwiatów.

Kolory natury w rustykalnych projektach

Podstawą, o której musi pamiętać firma graficzna tworząca rustykalny projekt graficzny jest wykorzystanie przede wszystkim barw natury. Ciepłe brązy, zgaszone czerwienie, odcienie zieleni, szarości to kolory, które studio graficzne może wykorzystać tworząc projekt ulotki. Paleta wykorzystanych barw powinna być przede wszystkim delikatna, lekko zgaszona i przytłumiona. Dzięki temu uda się wydobyć niesamowity klimat, jaki zapewnia rustykalny styl. Oczywiście, nie może tutaj również zabraknąć bieli, dzięki której uda się wydobyć głębię pozostałych barw.

Kwiatowe motywy są również jak najbardziej mile widziane, gdy tworzona jest infografika czy foldery reklamowe. Im bardziej naturalny projekt powstanie, tym lepiej. Dzięki temu można będzie mówić o stworzeniu pożądanego efektu, który po prostu będzie się podobał i nie będzie się miało do niego żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń.

Wyjątkowe rustykalne projekty

Bez dwóch zdań, katalog reklamowy, który powstanie w stylu rustykalnym będzie jedyny w swoim rodzaju. Na pewno będzie zwracał uwagę swoją prostotą oraz wyjątkową subtelnością. Na długo zapadnie w pamięci klienta. W takim stylu można może odbyć się również projektowanie logo. Mogą skorzystać z tego firmy proponujące naturalne produkty lub kierujące ofertę do klientów doceniających sielskość i piękno polskiej wsi.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *